| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vlastně ani nevím, přemýšlím, jaké mám pocity...v práci mi teď nastane tak měsíční záhul, než si všichni nakoupí ty věci do školy...a taky se netěším na každodenní tahání puberťáka z postele, bylo to přes léto fajn, když jsem se vypravovala do práce ráno sama, v klidu, manžel už pryč, syn ještě v hlubokém spánku... Ale zas budu mít ta dopoledne, kdy budu doma sama, když budu mít volno :-), to přes léto vlastně nemám, pořád tu někdo je...počasí teď nic moc, ale má se teď ještě oteplit, tak doufám, že bude ještě hezký podzim, mám ho ráda, jak je barevný...těším se, že zase někam vyjedu se synem na podzimní prázdniny, budou mít celý týden v kuse volno...teda jestli zase všechno nezavřou~;)...jinak jsme léto prožili hezky, na dovolené na Šumavě jsme trefili asi ten nejlepší týden na počasí, krásně teplo a prakticky bez deště...týden jen se synem vyšel taky super...a synovi tábor taky...takže spokojenost...a dneska jsem ještě konečně prodala rostoucí otočnou židli, ze které už syn vyrostl, předtím už ji chtěli asi 3 lidi, ale vždycky si to nakonec rozmysleli...tak dneska konečně odcestovala pryč :-D
Takže nakonec asi převažují pozitivní pocity...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.