| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrešt, já tohle o tobě všechno vím a stejně mě pokaždé dostaneš tou organizací.

U nás spíše co dům dal ...
Takže dnes průšvih ... nemůžu ty moje chudáky hned od začátku stresovat školní stravou, stačí ten poprázdninový stres, že musí do školy. Věděla jsem, že mám v lednici kuřecí čtvrtky a planovala je upéct a k tomu bramborovou kaši. Jenže měla jsem fakt různé věci, co se musely zařídit, všechno někde v čudu po Praze, doběhla jsem domů v 15, že teda začnu vařit. Telefonáty a v 17 zase nějaká schůzka, naštěstí tady kousek u nás, schůzka se protáhla do 19. Oběd pořád nebyl. A když jsem konečně otevřela to maso, tak i když mělo ještě několik dnů před datem spotřeby, smrdělo to tak, že to letělo rovnou do koše. To už byl čas na večeři a my ještě ani neměli oběd. No a nakonec chleba a makrelová pomazánka byli fajn

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.