| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, moje konstatování, že v poslední době tu jsou převážně učitelky, mělo být pouhým konstatováním faktu. Ano, není tu víc učitelek, jen ostatní obývají. Když nejsou jiná témata, tak holt to spoustu lidí nebaví a odchází.
Zkusila ses někdy zamyslet nad tím, proč a co tolik lidí na VELKÉ ČÁSTI učitelek tak dráždí?
I tvůj příspěvek, ač hezky a srozumitelně podaný, je hodně lítostivý. A k tomu ještě (z tebe ne, ale z jiných ano) je cítit taková ta učitelská nadřazenost. A taková ta vaše sebelítost - "nikdo nás neocení, ani lidsky, ani finančně" v kombinaci s nadřazeností - je to, co je tolika lidem trnem v oku. Nedoceněných a špatně ohodnocených je celá fůra profesí.

Já jako účetní celý život poslouchám, že "ho*no dělám a jen se válím v teplém kanclu a piju kafe". Nikdo mimo obor moc nechápe, co všechno tahle práce obsahuje a co všechno musí člověk znát. Když jsem studovala vš už jako vdaná a dětná, myslíš, že mi někdo jiný krom manžela a rodičů řekl, že jsem chytrá a šikovná? Ne, slýchávala jsem, že se mi nechce "makat"-tj. nastoupit do některé zdejší firmy k pásu za minimální mzdu.
A finanční ohodnocení - pokud nejsi finanční ředitel a chlap, tak mzda u takové obyčejné účetní jako jsem já se pohybuje hodně pod průměrem. Vy jako učitelky tomu (soudě z diskuzí o fin.ohodnocení) zjevně nevěříte, ale nikde jinde také nedostanete nadstandartní mzdu jen proto, že máte vysokou školu.
A co mám dělat? Mám se celý život litovat, že mě nikdo neocení? Neocení, vím to, tak nebudu svoji spokojenost stavět na tom, kolik lidí mě plácá po ramenou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.