| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Chodí se všemi těmi dětmi od tří let a přestoupit odmítá. Zkoušíme to od začátku školy, ale bojuje jak lev. On tu paní učitelku má rád. Mám dojem, že ten kartáč tam máme jen my rodiče a na něj je spíš milá. Letos je každopádně v páté, takže na téhle škole s jistotou končí. Nejmladší je školková, ale asi nějakou soukromou školu chtít budeme, tak snad to tam nebude to stejný."

Půlko, tohle ale je zase věc, před kterou já osobně vždycky sklapla paty~d~ Pokud ji má rád~d~ Dceru mám taky v páté, minulý rok jsme změnili školu, sedlo si to~d~ Přátelí se s novými i starými kamarády. Prostě jich má teď o dost víc, muselo se to udělat, byla jsem zoufalá. Ale skoro jsem kvůli tomu nespala, jak jsem si nebyla jistá, jestli dělám dobře. Dcera to ví, že z její učitelky rostu, ona je prostě jiný živočišný druh (učitelka), já jí fakt nerozumím, jakkoli se snažím. Ale dcera ji má ráda, takže respekt. ~d~ Ale když jsem na konci roku vázala velký pugét růží z naší zahrady (dceřino přání), chtěla jsem jí tam mezi poupata přidat okrasný česnek.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.