| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zaizo, žiju přesně to, ale fakt přesně, co ty, jen spolu nemáme děti (to by mě už šlehlo, kdybych měla děti s jeho geny). Mám 2 dcery z předchozích vztahů, které jsem vychovávala převážně sama a atmosféra u nás je též na vlně, že chlap je něco, bez čeho se dokážeme my ženy obejít(původcem této myšlenky jsem u nás já, nikoliv má matka). A partner si myslí, že muž = vedoucí úloha ve vztahu a domácnosti. Vidí, že on to tak nemá, ale chtěl by to tak a přijde mu to normální, podle mě, se k tomu chce dopracovat.
Právě jsem na vážkách, co s tím vztahem. Myslím, že se vzájemně milujeme, ale společný život(hlavně jeho obrovské ego) nás (hlavně mě) ničí. Jinak si myslím, že má dobré srdce a je obětavý.
Mám před padesátkou a do dalšího vztahu bych se tedy nehrnula, protože dobře vím, že to zvládnu sama. Ale už se mi hůře přiznává, že to bude pěkná dřina(máme dům, hospodářství, velkou zahradu) a odříkání(hypo). Jsem hodně extrovertní typ, bude mi smutno samotné, ale takhle mi přijde, že on mi stále pošlapává mé sebevědomí. Většinou vše podává tak, aby se to v případné diskuzi dalo obrátit jako vtip. Já se sice nedám, ale vysiluje mě to a fakt si nejsem jistá, zda takto chci žít dalších x let. Když dojde na lámání chleba a partner ucítí, že bych taky mohla vztah ukončit, vynaloží obrovské úsilí na to, aby mi vyhověl, vyšel vstříc ve všem, co dlouho nešlo a vše napravil, konec vztahu si nepřeje. Zároveň je hodně nekomunikativní, já jsem pravý opak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.