| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně tohle připadá jako problém s vlastníma hranicema, resp. s tím, co jsi ochotná na sebe vzít.

Děláš, co bys "měla" podle mámy a nebo podle tchýně a nebo podle manžela... Myslím, že by stálo za pokus být v souladu se sebou, v tom konkrétním okamžiku. Přijde hulákání, kde jsou ty klíče. Na co se cítím? Je v pohodě zvednout se od kafe a pomoct s hledáním? A nebo už se ve mně vzmáhá vztek, že mě někdo prudí svým vlastním bordelářstvím?

Až teprve vím, jak mi je a co mi jde "od srdce", tak se podle toho zařídím. Buď vstanu a pohledám, nebo řeknu vlídně "nevím", "neviděla", "neuklidila" a piju kafe dál.

Já jsem tohle objevila ve vztahu k dětem. Když jsem supertrpělivá maminka, přestože uvnitř už skáču tři metry vysoko, dlouho to nevydrží a přijde nějakej výbuch kvůli hovadině (a děti na mě poprávu budou koukat jako na malichernou fúrii).

Člověk se vydrží chovat "líp", než na co v tý chvíli má, ale ne o moc a ne moc dlouho. Psychika si někde vybere daň. Ty možná nemůžeš za dvě hodiny zdrbat manžela jako sysla kvůli nějaký blbosti, protože to je dominantní typ, tak se to obrátí vůči tobě samé v nějakém psychickém propadu.

Nevnucuju, jen nabízím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.