| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

fakt jsi to přehnala, s dcerou ses měla pobavit o tom, jaké triky používají, pustit si s ní v síti a podobně... tohle je místo diskuze nějaké testování? To je jako by jim ve škole dali písemku před tím, než začnou vykládat látku.
Dceři se omluv - narovinu, bez výmluv typu "ale já to myslela dobře a jsem tvoje matka a bojím se atd." - na rovinu řekni "hele, já vím, že jsem to přehnala a nezvládla a že to, že jsem na tebe narafičila takovouhle boudu místo abychom si o tom normálně popovídaly, byl úlet" - a zkus na usmířenou uspořádat nějakou "dospěláckou" akci - jako že spolu půjdete na večeři / k holiči / pojedete na víkend s wellness nebo něco takové - někam, kam bys jela s dospělou kamarádkou - a co by mohlo dceři dát signál, že je považovaná za "velkou" a že už s ní nebudeš manipulovat jako s malým dítětem.

Jak už tady někdo psal - představ si, že by někdo (třeba manžel) takhle "zkoušel" tebe - že by na tebe jako narafičil nějakého svůdce, nebo násilníka, nebo přepadení, aby zjistil, jak budeš reagovat... Jako já bych fakt nechtěla, aby mě někdo přepadnul v parku jen proto, že někdo další si mě "testuje".
Jestli tomu dcera fakt věřila, tak si prošla šíleným stresem - a tys jí jako matka tomu vystavila? Kvůli tomu, co říkaly ženské v kanceláři?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.