| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pravda je, že mně by se nechtělo se takhle přizpůsobovat hlavně proto, že to považuju za přepí...nost. Jak jsem si poslechla Alžbětko a pak už dřív ještě někoho jiného, tak mi to přijde, že dotyčné nebavilo v dětství hrát si s panenkama a nosit šatičky a tak usoudili, že nejsou holky. Ale nebavilo je ani hrát si s autíčky a tak usoudili, že nejsou ani chlapečci. Na mě to působí, že to jsou lidi, kteří prostě nemají typické vyhraněné mužské nebo ženské zájmy, proto si těžko ve většinovém kolektivu hledají kamarády a tak si to vyloží tak, že jsou nebinární. Podle mě jsou prostě jen nevyhranění. A nevidím důvod, proč bych se já měla omezovat (ve způsobu komunikace) kvůli někomu, kdo je prostě jen nevyhraněný.

Navíc v dnešní době, kdy se genderové rozdíly tak stírají ve všech aspektech - v rodině, v práci, v zájmech, nevím, proč by měl mít někdo trauma z toho, je holčička a nechodí v sukni nebo že je chlapeček a nebaví ho čumět na bagr.

měli jsme v práci uklízečku, která byla hluchá, ale snažila se mluvit. Bylo jí strašně špatně rozumět, hrozně huhňala, člověk se fakt musel strašně soustředit, aby pochopil, co říká. Ale tam mi to problém nedělalo, protože ona byla postižená, nemohla za to a přitom se snažila, tak jsem měla chu´t se snažit i já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.