| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím říct, že se nějak zvlášť jinak necítím. Styl života se tu příliš nezměnil. Pěšky chodím léta všude ( nebo otravně busem :) tedy mě nezasáhlo ani eko odsuzování individuální dopravy. Při tom chození pěšky potkávám stále stejné lidi :-) V zaměstnání byl po celou dobu epidemie stejný styl - všichni chodíme do práce , protože šéfové mají rádi svý lidi po ruce a pod kontrolou, aby je mohli úkolovat, takže HO nehrozí ani u těch, kde by to technicky šlo. Jen jsem byla za hysterickou krávu, když jsem vloni na jaře se sháněla po tehdy nedostatkové dezinfekci. Tady u nás běží život jako dřív, jen do obchodu nasadím respirátor, a když zapomenu, tak prodavačky tolerují ( samy ho mají na bradě ).
Byrokracie a pruda od státu je stále větší součástí mé práce už léta. Dávno před nějakou epidemií mě třeba nakládání s odpady přivádělo k hysterii . Ale to si těžko představí někdo, kdo s tím není v kontaktu. Možná více než účto a daně mě zabírají čas právě tyto věci. Předem kategorizovat odpady, které odevzdáme ( stavební firma ) do sběrných dvorů. Kategorizace všech odpadů, plus odhad, kolik jich letos vyprodukujeme. Jak byste popsaly plechovky od olejů ? nebo hadry na jejich utírání ? Takže plodím elaboráty typu : Konzistence odpadu : pevná Barva : rozmanitá Zápach : specifický :-))
o všech jednotlivých kódech odpadů. Na odvoz odpadů musíme mít delegovaného a nahlášeného konrétního člověka, který to do sběrného dvora doveze. Ne že ten, kdo zrovna z firmy může. Každý rok odsouhlasovat na konci roku se zpracovateli odpadu všechny druhy odpadu za celý rok, a jejich množství, aby se kg nelišily. Každý rok vyplňovat hlášení ISPOP ( pod hrozbou pokutu půl milionu ), přitom jako stavební firma máme zakázky v celé čr, takže zeminu vyvážíme do různých míst . tedy více ISPOPů. Magořina. zlatý účto.
přitom nejde o zeminu z Černobylu, že, jen pár kontejnerů zeminy uložených oficiálně po celé republice, kde ti zpracovatelé odpadu to již evidují, takže ( podle mě ) zcela zbytečná dublovaná evidence . je to fakt k pos.. Přitom, když se mi před časem zachtělo kvůli nějakému pokusu si opatřit nějaké výrobky s alfa zářičem , tak jsem je do dvou týdnů měla ( a dodnes mi leží v garáži, protože nakonec jsem pokus kvůli malé technické šikovnosti nerealizovala :-)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.