| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě v těchto dnech znovu dávali Kawasakiho růži, pro mě nejcenější Hřebejkův film a Jarchovského scénář.~d~
Jak na vás film působí? Kdysi jsme slavili v Praze moje kulaté naroky a šli na premiéru tohoto filmu, MM se po shlédnutí toho snímku tak rozčílil, že u kina praštil do koše nedopitý kelímek, nadával jako špaček na všechny blbý ženský a všechny debilní chlapy~:-D, nechtěl o filmu mluvit a vůbec asi dvě hodiny nekomunikoval~d~ Hrozně ho ten příběh rozčílil, dodneška si K.růži nepouštím, když MM je doma~:-D

Náádherné herecké výkony - Kolářová, Huba, Vlasáková, Mikulčík, Hřebíčková... Ta scéna, kdy Kolářová s Vlasákovou na sebe křičí v tom lese~n~ Ten obraz, kdy se Huba omlouvá při ceremoii a Bořek už odešel~d~... Ten moment, kdy Bořek předčítá ze Šmírbuchu jazyka českého~d~ Ta otázka: "Pročs jim věřil? Proč jsi věřil lidem, co o tebe típali cigarety?" Která scéna je obzvlášť cenná pro vás osobně?

Máte ve svém okolí nějaký podobný osud? My jsme bývalého Stb kádrováka měli za souseda, taky měl milující rodinu a já je mám moc ráda, jen o profesi jejich seniora nemluvíme~d~, oni se domnívají, že jejich otec byl skvělý noblesní člověk... My si to nemysleli nikdy, i na začátku, kdy jsme nevěděli, že byl v Stb. MM ho kdysi seřval za nedodržování sousedských vztahů~:-D, ten pán koukal jak zjara, asi na to naprosto nebyl zvyklej.~:-D

Mám moc ráda tu Skácelovu "Píseň o nejbližší vině", kterou na konci Huba čte - podbarveno příjemnou naléhavou hudbou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.