| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko, já teprve po 30letech oceńuju dvě střední školy.~t~ A jsem ráda, že jsem si tu druhou tenkrát při práci dodělala. I když to byl zápřah v 6h do práce v 14h z práce do školy na 15h a v 20h na ubytovnu. A víkendy nad úkolama.

Každá úplně jiná.
A zatím mi to přijde lepší než mít v tom samém i Vš.~;)

Pak další + vidím to, že jsem se kdysi naučila programovat. Za prvé mě to bavilo a za druhý mi to připadalo jako hraní. A ty lidi jsou taky pořád potřeba.

A pořád tu jsou obchoďáky. Třeba moje sestra je v Lidlu a za poloviční úvazek, má ten plat velmi slušný. prakticky co v jiných firmách za celý úvazek pro ženskou.~R^

V knihovně místo bylo před časem, ale tam se člověk bez knihovnické sš nedostane. Teda aspoň tady u nás. Já mám s prací v knihovně zkušenost ještě ze střední. Tam jsem chodila denně vypomáhat před školou, po obědě a při odpadlých hodinách.

Jinak to vidí tak, že během těch 32let(beru to, že od 18let je v pracovním procesu, což většina je) člověk získal dost zkušeností v různých oborech a pracích a má docela dost možností kam se vrtnout. a když se započítají i různorodé brigády,

Bohužel znám docela dost 50-63letých a ty jsou na odstřel. Chodí pozdě ve firmách dělají, že to mají za pár tak at jim dají laskavě všichni pokoj. A mladší nazývají běžně " vemena". Přiznám se, že pro mě je tento způsob komunikace ve firmách stále šílený.
poprvé jsem se s ním setkala 1996 (když jsem se přestěhovala z Prahy do této díry, v Praze se toto nepoužívalo ani tenkrát) a že to přetrvává dodnes je pro mě přes čáru.

Jediný co vím, že bych nemohla pracovat ve školství/ státní správě na mě je moc zkostnatělé a starodávně uvažující. A pořád se tam čeká co kdo nařídí a to není nic pro mě.
Tam ta práce mi připomíná kus písničky: " čekám na signál a ten nepřichází a tak čekám dál..."

Možná je to zkreslené tím s čím tu přicházím do styku, ale za mě ty lidi ze škol a úřadů by v soukromém sektoru nevydrželi ani měsíc.
Nesamostatní jedinci.~:( utlučený systémem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.