| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

16 letá dcera to má podobné a já sama to až do porodu měla také tak. Postupně se to zhoršovalo a na roky na VŠ opravdu nerada vzpomínám. Na příčinu se přišlo, až když se mi nedařilo otěhotnět - měla jsem ložiska endometriozy téměř všude v okolí dělohy. Bohužel, dokud nedorostlo jedno z nich na vejcovodech do takových rozměrů, že si jej spletli s něčím jiným, na UZ to vidět nebylo.

S dcerkou už jsem byla na gynekologii - z jejich hlediska je v pořádku. Jestli se z toho do budoucna vyklube endometrioza, to se, bohužel, teprve uvidí.
Jinak jí velmi pomáhá Aulin, teplo a to, když hodně sportuje. Momentálně je zraněná a poslední MS pro ni bylo peklo.

Rozhodně bych dcerce věřila a nepovažovala to za bolestínství. Moje maminka a sestra problémy neměly a také mi to nevěřily. Zpětně se mi i omlouvala, že byla na mě tvrdá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.