| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, taky by mi to přišlo divné, kdyby se tu objevilo na delší dobu cizí auto. Ale spíš bych do něj asi koukala okýnkem, jeslti v něm neleží někdo, komu se udělalo blbě, nebo tak něco.
Před domem nám cizí auto už jednou parkovalo, šla jsem obezvánět sousedy, jeslti není někoho z nich, a nakonec bylo jedné návštěvy a odvezli si ho jinam. Ovšem v našem případě je to parkovací místo před domem náš pozemek, jenom neoplocený, a nemá tam fakt co parkovat někdo jiný.
Na veřejné komunikaci by to bylo jiné, to by mě asi ani nenapadlo řešit, že by neměl parkovat tam, kde já jsem zvyklá, ale spíš fakt bych přemýšlela, jeslti to nesouvisí s nějakou nedobrou událostí. Takže bych to teda za sebe asi primárně šla řešit se starostkou, jeslti o něčem neví. Pak by se vidělo, myslím, že spíše by posléze kontaktovala polici ona, pokud by bylo třeba - už to takhle jednou udělala, když jsem našla zbytky divočáka po pytlácích. Měla jsem dojem, že bydlíš ve městě, tam asi starostu člověk nezná, ale teď z popisu to vypadá spíš na vesnici - tak tam by Ti vedení obce nepomohlo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.