| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po svých zkušenostech bych dala dítě ze třídy pryč. Těm dětem to možná nevratně ublíží. Ne tak hodné děti mají v lavici spolužáka-kamaráda, tvé dítě je svým způsobem izolované a na rozdíl od ostatních znevýhodněné. Taky se mi to stalo – vedle dcery (až příliš hodná, mimořádně nadaná s poruchou pozornosti) posadili inkludované dítě s mentálním handicapem, hodné, avšak šikanované. Hájila ho před celou třídou, většinou byla na všechno sama proti všem včetně učitelů, nakonec se těm hlavním šikanujícím podařilo poštvat učitele i proti ní (byla nepohodlná, protože překážela) a ředitelka na ni zaklekla. Zhroutily se mi obě děti, už se z toho sice po 2 letech na nové škole snad jakž takž dostaly. Ale ještě na minulé třídní schůzce si mě předvolal nový třídní, a že prý jsou moje děti až příliš hodné a radši se moc do ničeho nezapojují.

V té bývalé škole byli taky moc rádi, že ji tam mají (tedy než se rozhodli, že to ona vlastně šikanuje), protože jim zvedala úroveň v několika předmětech a motivovala jim ostatní. Tak mi teda vysvětlovali, že mám být vlastně ráda, že se ve škole neučí nic nového.

Že jsem je v tom nechala (ten poslední rok, když jsem začala zjišťovat, co se děje, jsem je nechtěla dát před přijímačkami na jinou školu – no, chyba, v žádné fázi jsem si nedokázala představit že může být ještě hůř – a ke konci bylo snad každé dva týdny hůř a hůř), skončily úplně ubité ~n~ Přitom to byly za počátku veselé a společenské děti, které se do všeho zapojovaly. Nikdy si to neodpustím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.