| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Promiň, ale aby měla diskuse smysl, tak musí mít nějaká pravidla a musí být aspoň do určité míry korektní. Tak např.

-Ty mi napíšeš nějaké tvrzení (jako že je můj komentář mimo, aniž bys napsala argument proč)

-Já ti odpovím v rámci této diskuse protiargumentem, popř se chci dobrat tvého důvodu pro neplatnost mého tvrzení

- Ty mi na to vůbec nezareaguješ a jdeš se ptát na něco úplně jiného. (sorry, nevím, kdy přesně to bylo odesláno, jestli jsi to tedy ještě neviděla, ale stejně to chce spíš reagovat na to, co je)

A takhle se prostě smysluplná diskuse vést nedá. K čemu ti bude když ti odpovím? Jak s takovou odpovědí naložíš? Jsi si jistá, že tě přesvědčí, nebo jí opět vyignoruješ a okamžitě vypálíš jinou otázku, popř mi napíšeš, že jsem mimo bez dalšího arguementu? Na co konkrétně potřebuješ vědět jestli taková společnost existuje? K čemu ti ta informace bude? Když ti řeknu, že ano, k čemu by tě to mělo přesvědčit? A když žeknu, že ne - co z toho má plynout? Že to tím pádem nemůže existovat ani v budoucnu? (to by nedávalo smysl, kdyby všechno, co má někdy být muselo být někdy už předtím, nemyslíš?) Prostě vůbec nevím a nerozumím, k čemu by taková informace měla být dobrá v kontextu toho, o čem se tu bavíme - tedy o tom, jestli ten, kdo jde nebo nejde k volbám má, nebo nemá co mluvit do toho, kdo zrovna vládne. Tyhle dvě věci spolu totiž vůbec, ale vůbec nesouvisí.

Takže promiň, ale takovýmhle způsobem diskusi nevedu ~2~, zkoušela jsem to už mnohokrát a vždycky se jenom dostaneme do nesmyslných vláknem o stovkách řádků, kde se pořád točíme dokola a ty reakce nikdy nejsou k věci. A na to já vážně nemám čas, promiň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.