| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, ja treba varim vzdy minimalne dve vecere, takze proste sporak by casto ani nestacil, ruce by nestacily. Mam Thermomix a Kenwood cooking chef, oba si sami michaji, Thermomix si i rozseka, zaroven s varenim a michanim se v nem da i delat nad tim neco na pare, prakticky bez dozoru se stalou teplotou. Sporak mam plynovy, teplota se musi casto menit, hlidat, michat, aby se nepripalovalo (pravda, s porizenim mnohem lepsiho nadobi se tohle zlepsilo a nic se nepripaluje). Na kazde jidlo je dobre neco jineho, treba bolonska omacka je rozhodne nejlepsi z pomaleho vareni, vyvar trouba+papinak+pomale vareni, to je nej kombinace a ja ji zvladnu v jednom hrnci bez dalsiho nadobi a prendavani cehokoliv. Sekana nevim, nedelam. Risotto jde bez michani v papinaku, nebo s michani v Thermomixu a Kenwoodu, ted si ho delam porad, driv to bylo moje go to v jakkekoliv pizzerii, doma proste dvacet minut michat rucne nehodlam. A tak dale. S mistem nastesti nebojuju, na pripravu mam dva metry mista, zbytek zabiraji spotrebice. Mozna to nevypada uhledne, ale to mi nevadi, nemam kuchyni na vystavu, ale na praci.

No a bavi mne spotrebice, elektronika, je to i konicek. Jasne, ze se da varit bez toho, ale my proste nejime vsichni jedno spolecne jidlo a mit vic pomocniku se mi osvedcuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.