| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, my často vaříme s manželem vlastně spolu, ale tak, abychom se právě navzájem nepletli...takže když se chystá on dělat nějaké maso s něčím, tak já třeba nakrájím hromadu cibule, zeleninu apod...a vyklidím pole...on pak nakrájí maso a hází to postupně do hrznce a dodělává...já pak třeba zas někde kousek vedle udělám salát, nebo tak něco....no a příště zase třeba vařím u plotny já a manžel dělá ty přípravy...syn přímo u vaření moc nepomáhá, to už by nás tam bylo moc, ale zas třeba udělá nějaké věci dopředu - třeba umele strouhanku na řízky...nedávno teda i se mnou obaloval, jelikož jsme měli návštěvu a bylo toho o hodně víc, než jindy...
Jinak třeba když peču koláč, bábovku, nebo něco podobného, tak jsem nejradši v kuchyni sama, mám na to ráda klid a mám to hotové rychleji...výjimkou je akorát vánoční cukroví a perníčky, které si se synem vždycky užíváme - jak o Vánocích, tak o Velikonocích...
No a je fakt, že když něco dělám v kuchyni sama, tak při tom nadělám daleko míň, než ti moji dva pomocníci, to je pak ještě na půlhodinový úklid kuchyně...já se snažím nenadělat a kdyžtak to po sobě hned utírám apod...zatímco manžel razí metodu "když se kácí les, létají třísky", takže průběžně na to moc nehledí, ale zas vařit umí výborně, takže to neřeším:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.