| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Pampelo,
ty to pořád nechápeš.
Já se nebojím toho, že mě neočkovanej nakazí. V mém okolí je drtivá většina lidí normálních a dostatečně inteligentních na to, aby neveřili píčovinám a normálně se dali očkovat. S dementy nepřicházím běžně do styku a i kdyby náhodou, nemám obavy z toho, že od nich chytím covid (nebo cokoli jiného infekčního - blbost infekční není, i když se v poslední době skoro zdá, že ano).
Já nechci nosit všude v uzavřených prostorách respirátor. Chci mít aspoň takové právo volby jako mají neočkovaní v případě očkování. A nemám ho.
Už tomu konečně rozumíš, nebo mám malovat piktogramy?"

Neskutečně mě vytáčí, jak někteří jedinci se díky covidu stali opravdu mega arogantníma. Dement, blbec, píčoviny... fakt paráda. Tak hlavně, že ti očkovaní mají patent na rozum, že? Protože to řekl kdo? Vždyť ani ti odborníci se neshodnou! Jen ti neočkovaní jsou kreténi, kteří hazardují se životy ostatních! Se stejnou logikou okamžitě požaduji, aby přestali všichni jezdit auty, protože sice je pár zodpovědných, ale je velké množství magorů, nezodpovědných, kreténů atp., kteří jezdí rychleji než je dovoleno, hazardují se stylem jízdy, mají nevhovující auta a někteří nemají řidičák vůbec! Takže ohrožují nejen ostatní řidiče, spolujezdce, ale i chodce, cyklisty... zakázat, okamžitě! Nikdo už nebude jezdit autem, protože je to nezodpovědnej magor!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.