| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, no vidíš a já jak blbec se musím prokazovat všude.
Do kina nechodím, výstava tam též ne, nyní na to nemám čas. Na jídle to po mě pravda nechtějí. A do cukrárny si sednout nejdu, nosím si to domů.

Včera jsem byla po X letech v divadle na permici co jsem si koupila 2019- protože tenkrát pro nemoc odloženo, pak korona tak jako včera konečně.

A dvě paní v respirátoru před divadlem, neprošla jim ani noha. Důkladně zkoumají datumy.
A kdo přes ně neprošel, měli tam stoleček a mohli se otestovat.

podobně to má kino-zkušenost synů, nikoho tam nepustí, neprodají lístek. Hezky ukaž test pak lístek.
V létě třeba syn jel na výlet, potkali s kamarády hrad, že jako jdou, no prej ani náhodou, bez testu a ten všichni neměli. TAk šli do lesa.~t~

A to samé bazén, nejdřív certifikát a pak vstupenka a klíč. Dříve ne. A tam teda já chodím pravidelně, protože permici mám dvacet let a jsem zvyklá plavat.
V létě byla legrace pozorovat ty rozčilený turisty. JAko na té recepci si to ty holky vyžrali, lidi jim nadávali.

A co mě překvapilo, že v Holicích po nás nechtěl nikdo nic, paní na recepci jen řekla, že to vidět nechce(já totiž zblblá od nás jí to cpala , než jsme si o cokoliv řekli), ale pokud přijde hygiena, bude to chtít vidět a je to na naší zodpovědnost, že její povinnost to není.

A ubytování v Litomyšli nám to zkoukla ještě než jsme vlezli do penzionu. A chtěli vědět den před příjezdem. MAnželovi i volal pán, protože ten zase nečetl nějak e.maily, kde se na to dotazoval.

Takže spíš asi na co člověk narazí. A kde se ocitne.

Jo a za tento víkend a včerejšek, kdyby mi volala hygiena, mám tisíce kontaktů.~f~

A tři dny v respirátoru bez přestávek, jen na pití a rychlé jídlo 10minut. A jedno vím jistě po 9h v kuse z něj pěkně bolí hlava. Takže máš můj obdiv.

A třeba teta a strejda byli kdesi na Vysočině a nikdo po nich nic nechtěl. A večer měli do rána tanečky a pití.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.