| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K těm ostatním nemocem, na které se očkuje.

tohle je zajímavý. Já si právě dřív myslela, že když jsem očkovaná, tak tonemůžu dostat, resp. dostanu to, ale žádná reakce neproběhne. No, tak už několik let vím, že to je jinak.

Ale upřímně, když začnu já nebo dítě kašlat a budeme mít teplotu, tak nikam nechodíme. Prostě jsme doma a vyležíme. K doktorovi bychom šli až když by to trvalo třeba dýl než 2 týdny. Takže nepoznáme, jestli to je černý kašel nebo záškrt nebo TBC nebo prostě jen nějaký moribundus. A když teda zafunguje ta imunita od očkování, tak se to během těch 2 týdnů teda vyléčí a nikdo z nás nebude vědět, že nebyl moribundus, ale nějaká vážná (navíc nakažlivá) choroba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.