| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přiznám se, že jsem něco podobného zažila a bylo mi hodně nepříjemně. Taky jsem nevěděla jak to vyřešit. Promluvit si s ním na tohle téma nepřichází v úvahu. Jen si to představ. To by znamenalo, že musí přiznat, že na ten oběd nemá. Horší ponížení pro chlapa snad neexistuje.
Snažila jsem se eliminovat společné akce a návštěvy restaurací, aby neměl zbytečné výdaje. Ale udělá to trhlinu ve vztahu. Nevím jestli bylo horší plánovat návštěvu aquaparku tak, aby nemohl jít přítel, nebo mu zaplatit lístek.
Teď mám přítele, se kterým finance řešit nemusím a je to obrovská úleva. Ze začátku mi bylo trapně, když mi zaplatil nákup, nebo nás s dětmi někam vzal a platil vstupné. Ale bral to jako samozřejmost, nikdy u pokladny nezaváhal, tak jsem se uklidnila. Na druhou stranu, on u mě jí, něco upeču, udělám večeři, takže se to srovná ~b~
Ať si kamarádka všimne, jak ten chlap při placení reaguje. Pokud je v pohodě, automaticky vytahuje kartu, nemusí nic řešit. Je to jen její trapný pocit. Horší je, jestli váhá a do placení se mu moc nechce.
Mám kamaráda, který mě nikdy nenechá zaplatit saunu. A dalšího, který za mě nikdy neplatí a každý jedeme za sebe. Věkově jsou stejně. V tomhle to není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.