| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kamo, asi tak...
Já v podstatě nejsem vůbec proti ekologii a šetrnosti, asi se tu všichni shodneme, že náš západní, konzumní styl života je pro matku přírodu dlouhodobě neudržitelný.
Ale celý se to vzalo za špatný konec. Celá energetická politika je založená na tom, že to celé prostě zaplatí střední třída a nikdo neřeší, že obyčejní lidé, nejen v čr,ale v celé evropě si peníze navíc prostě nevyčarují. Důsledky pro ekonomiku a životní úroveň obyčejných lidí byly už popsány nesčtněkrát, to víme všichni, jak to dopadne, pokud se něco nezmění.
Mě připadá naprosto neuvěřitelné, že chytré hlavy v Bruselu vůbec nepočítali s tím, že třeba bude málo foukat, že ekologické zdroje jsou poměrně nespolehlivé. Tak bude málo elektřiny, no a co. ~8~
Navíc vrchol pokrytectví je, že Němci si zrušili jaderné elektrárny, protože jádro je fujky fujky a chybějící elektřinu kupují od nás (vyrobenou z jádra samozřejmě) a pak se prsí jací jsou ekologové. ~8~
Mě už asi nepřekvapí nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.