| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u mých 2 nejlepších kamarádek naštěstí ne. Jedna je očkovaná stejně jako já, tak tam není co řešit a druhá očkovaná není a nehodlá být,covid neprodělala, takže protilátky taky nic, je klasická odpíračka očkování, ale naštěstí to na našem vztahu nic nezměnilo. Nedávno jsme se po docela dlouhé době viděly a šly si někam sednout, pojíst mňamky a pokecat a otázku očkováni jsme neřešily. Já měla s sebou potvrzení o očku, ona si došla na test (stejně nikdo nic po nás samozřejmě nechtěl), proseděly jsme tam a proklábosily celý večer a bylo to moc fajn. Já se jí nebála, že by mě mohla jakkoliv ohrozit, ona se mě (doufám)taky nebála - to by tam asi neseděla se mnou takovou dobu~;)a víc jsme to neřešily. Sice nechápu, jak je možné, že ona vysokoškolačka s mikrobiologickým vzděláním, pracující mnoho let v oblasti molekulární genetiky na dost prestižním místě, bez nějaké zdravotní kontraindikace k očkování, se tomu tak brání, ale je to její věc, přemlouvat jsem ji samozřejmě nehodlala ani by to nemělo smysl...to by pak asi opravdu vneslo rozkol do našeho přátelství.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.