| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, nemám k tomu zásadní důvod, proč se neočkovat. Prostě to tak cítím, je to moje "intuice", těžko mnoho lidí ohrozím, protože se s nimi ani nepotkávám. S tím množstvím lidí. Ale to je jiná věc. Neočkovala bych se ani tak. A čím je na neočkované vyvíjen větší nátlak, tím je mi to "protivnější".

Osobně to mám tak, že covid je "pomysleně řečeno" daň za naše podivné chování k planetě - vím, že budu zde za debila - ale v mnohým jsem se, Libiku, s Tebou shodla, když jsem Tě tu dříve četla, ač vcelku cestuju, vím, že to je něco nadstandardního a myslím, že dříve lidi prostě využívali více místních zdrojů, nehuntovali planetu tak, jako teď - různý věci - chovali se přeci jen ohleduplněji. Teď je hodně lidí často naplněno touhou - chci mít, potřebuju mít ... a přitom je materiálno pomíjivé a krásný věci jsou i za rohem.
Sama miluju teplo, jezdím za ním ... asi bych se za ním byla ochotna i odstěhovat, ale snažím se v rámci svých pidi možností planetu huntovat co nejméně.
A covid je prostě pro mně odpověď planety, a dokud se nezmění naše chodání, bude tu s námi, on, nebo něco jinýho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.