| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vertigo, já spíš myslím, že lidí jsou unavení z těch věčných nařízení, které platí někdy den, někdy déle. Večer v 19h něco řekli v 9h druhý den už to bylo jinak a to se děje stále. Večer něco a druhý den, že jako tiskovka a zase změna. Večer vše jinak.

Aspoň před volbama byl od nových nařízení pokoj.

Já třeba se snažím dodržovat vše a včera se na mě někdo obořil, proč už si proboha beru respirátor, když jsem 2metry od knihovny. A vevnitř je předsíň, že stačí tam nebo až dál na chodbě, že už mi taky hrabe jako všem.

Vůbec jsem na to nereagovala.

A je mi jedno co dělají ostatní, je mi úplně jedno kdo se nechal naočkovat a kdo ne, protože co já vím jaký by měl komplikace po očkování/ po koroně. At si každý dělá co chce.

A hlavně bych si nedovolila kohokoliv poučovat a kárat, podle mě je to zbytečný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.