Přidat odpověď
Třeba tak, že u dětí zaplatí test, kterým lze zjistit, zda dítě nemá alergické reakce na aditiva v očkovacích látkách, v případě ojedinělé reakce na očkování. Před 7 lety jsem musela nejprve podepsat milion lejster, a to nebudu uvádět tu epizodu k tomu, jak jsme hledali lékaře, který by byl vůbec ochoten našeho syna za naše peníze otestovat. 4 roky jsem věnovala tomu, aby mi neudělali povinou vakcínou z dítěte mrzáka. Musela jsem se zavázat, že uhradím cca 10 000,- CZK, pokud se mýlíme + náhradu za prokázání protilátek na již rozočkované očkování atd..
Pokud prokáží, že osoba byla očkováním poškozena, tak se o ní postarají - finančně a dlouhodobě.
Že pokud vznikne neočekávaná reakce, bude jí někdo řešit a jak. Ne, že se nad tím mávne rukou a ideálně to lékař zkonzulutuje s pacientem po telefonu.
Já očkování věřím, že má svůj smysl v určitých případech, za určitých okolností, určitě ano a je, může to být fantastická věc.
...jenže tohle je kupčení se životy. Když mají lékaři lék, proč se nedostane k postiženým pacientům? Je opravdu levnější zaočkovat 70% národa než podat lék pacientovi v počátku?
Né všichni očkovaní, neočkovaní, lidé s již získanou imunitou po prodělání kovidu mají průběh stejný. Virus v jakékoliv mutaci se chová u jednotlivců, bez ohledu na to, jak získali protilátky, nepředvídatelně.
Nyní měl syn karanténu. Ve třídě byl jeden nakažený. Ve třídě nebylo ani jedno děcko očkované. Nenakazil se nikdo.
Předchozí