| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já bych darovanou kabelku od milé bytosti nosila"

jen jestli máš dost bujnou fantazii ~t~
já se teda nějak nedonutila nosit kabelku z pravé kůže antilopy, stejně jako jsem se nepřinutila nosit hippie tašku s kožešinovými chomáčky visícími z různých třásní, ale dokonce ani poměrně usedlou hnědou kabelku z pravé kůže ve tvaru aktovky... všechny jsem je poslala do oběhu dál, bylo mi líto je mít ve skříni a ani jsem neměla to srdce je vrátit dárci... a taky jsem (naštěstí předem) důrazně odmítla úžasnou lišku kolem krku, kožešinovou čepici, krokodýlí peněženku a darovaný kožich (pravý, drahý) jsem přenechala příbuzné... holt je to těžké, když je tvůj vkus diametrálně odlišný od vkusu milovaných bytostí (maminka, babička, teta...) ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.