| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako jednotlivé soukromé osoby jsou mi zcela jedno.

Vadí mi ale, ve chvíli, kdy do toho vstoupí opatření vlády a fakt, že se dotyční nenechali očkovat odnášejí ostatní. Příklad:

Synova učitelka odmítá očkování, ale učit chce. Potkala se s nakaženým, je v karanténě a oni měli po celou dobu její karantény "hybridní" výuku -z jejích předmětů nedělali prakticky nic (dohromady cca 10 hodin týdně), neboť nebylo možné přejíždět domů a do školy na zbylé předměty. Supl ředitelka nesehnala. Jsou v maturitním ročníku.... Můžeme čekat, že jestliže se bude odmítat očkovat, bude padat do karantény každou chvíli.¨

Příklad č. 2 - neočkovaný student na VŠ pošle do karantény celé okolí na koleji, případně ve sdíleném bytě. Pro mě, coby vyučující to znamená pro změnu jim zajistit on-line výuku a zbytku ročníku prezenční.

V obou případech je to jejich soukromé rozhodnutí, které respektuji, ale mě jako soukromé osobě a mé rodině to značně komplikuje situaci (oktávana doučit, pracovat i o volných dnech...).

Jestliže se neočkuje někdo, kdo nepracuje a nepohybuje se ve veřejné sféře, je mi to zcela jedno. V ostatních případech ale, bohužel, ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.