| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A já zase znám jen děti, které tam chodí rády,někdo víc někdo míň."

Můžeš mi říct, co má být tohle za argument? Proč mi něco takového vůbec píšeš? To jakože protože znáš děti, které do školy chodí rádi, tak z toho podle tebe plyne, že je v pořádku tam nutit chodit všechny děti, i ty, co tam naopak trpí? To je takovej problém aby do školy mohl chodit ten, komu to vyhovuje a ten komu to nevyhovuje aby tam chodit nemusel? Fakt je to takovej problém?? (a ne hlavně mi tu prosím nepiš o tom, že "mají" lidé možnost domácího vzdělání, která není nic jiným, než na svévůli zřizovatele). Já mám někdy opravdu pocit, že si lidé vůbec neuvědomují význam slova dobrovolnost. Jako vážně pro lidi tahle hodnota nic neznamená? Opravdu nechápou, že to o co tu běží není docházka ale její povinnost? Já si opravdu někdy připadám jako kdyby se nějaká znásilněná žena snažila domoci spravedlnosti a všichni okolo nad tím obraceli oči v sloup a pořád dokola se jí ptali, co má proboha proti sexu, že sex je přece fajn že nechápou a je to skvělá socializační funkce a že při dostatečné lubrikaci to přece nebolí a že ona si to přece doma užívá každý večer s manželem a je to strašně super a tak, že co má jako za problém a co má furt proti sexu ~a~ Vážně lidi tohle nepobíraj?Vážně nechápou rozdíl mezi dobrovolnosti a mezi donucením?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.