| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, já fakt nevím, kolik stojí co, protože to nečtu (ty cenovky). Jen tak nějak nakupuju "furt stejně" a teda mám pocit, že ten nákup stojí teď jednou tolik, než ještě velmi nedávno... Zarazil mě teda jen ten 1 bramborový knedlík za 66 Kč, to jsem si nevím proč všimla a fakt jsem ho vrátila... Jasně, že by mě to rozhodně nezrujnovalo, ale prostě jsem to vrátila.

Registruju ty ceny nafty, protože to tankuju pořád.

Taky pocházím z hodně skromných poměrů, čili jsem taková schizofrenní... Nemám problém koupit si 5. plavky za 2 500 Kč nebo 6. kozačky za 3 000, ale 1 bramborovej knedlík za 66 Kč mě prostě rozčiluje. Je to takové střelené. Asi že, když by fakt bylo "zle", tak ty kozačky a plavky si klidně odepřu, ale to jídlo by prostě mělo stát rozumný peníz si myslím.

Proto mě vytáčí, když se takhle prudce zdražujou základní věci, které lidi prostě "neošidí" - čili ta nafta (to poleze do ceny všeho), energie (to je totéž - to přece nejsou jen domácnosti, ale i výrobní podniky, firmy, obchody... - je to prostě režie, která když se zvýší, bude se to muset promítnout do koncové ceny vlastně všeho) + teda to jídlo (to je základní potřeba pro všechny). Když se budou zdražovat "luxusní" nebo "nadbytečný" věci, tak to není tak dramatické, protože to si lidi můžou odepřít. Ale ten základ by podle mě měl stát tak nějak rozumně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.