| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Karkulíno, nechala jsem to dětem píchnout - a ne kvůli cestování nebo táborům. Mám totiž celkem divokou představivost a současný stav nemoci ve společnosti a jeho růst jsem dokázala predikovat už v červnu. Plus mám VŠ biologického směru, takže je pro mě zřejmé, jak to očkování funguje a naopak se mi ten princip líbí. Všechny naše děti, které jsou očkované, jsou nyní ve škole klidnější. Spousta tříd kolem je v karanténách, ačkoli jejich zatím ne. Denně jezdí MHD (s respíkem), sedí s mnoha dalšími dětmi bez roušek, obědvají s dětmi z mnoha jiných škol ve společné jídelně - bez roušek. Riziko roste. Samotný průběh sice nebývá hrozný, ale 1 dítě z 1000 postihne PIMS a ne, děkuji, to nechci. Když jsem se jich ptala, všechny tvrdí, že jsou za očkování rády (3 děti 13-16, jedno 20). Nejmladšího (8) nechám očkovat, jakmile to půjde, muž už má 3. dávku (nemocniční zaměstnanec) a na tu půjdu i já, až někdy v lednu-únoru na mě přijde řada.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.