| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ennywan,
já jsem to nedávala jako důkaz. Byla to odpověď pro Monty, proč někteří rodiče,ač by si to mohli dovolit, nekupujou svým dětem nemovitosti. Tohle je příklad z mého blízkého okolí.
Jinak ale netvrdím, že "bohatí" mají vždycky děti krásné,zdravé, schopné, nejchytřejší, nejvzdělanější a pokud tak není, tak se na ně vykašlou a pošlou je pod most.
Jedna moje známá má poměrně hodně dobře situovné rodiče. Vystudovala ekonomku,byla dva roky v zahraničí, vedlo se jí celkem dobře. Rodič jí koupili relativně velkej byt v Praze. V pořádku, proč ne.
Holka se vdala, mají tři děti, zdravý, hezký, spokojený.Manžel někde pracuje, nevím kde přesně,ale nevydělá si tolik, aby si žili tak dobře, jak by chtěla jeho žena. Ona nepracuje, děti jsou relativně malé, ale už chodí všechny do školy.
Rodiče-ti "bohatí" jí měsíčně přispívají nemalou částkou-aby bylo na luxus, dovolené a tak. Je to v pořádku? Pro ně jo, pro mě by to už bylo za čárou,ať bych byla na té či na druhé straně.
Ale co mi vadí víc-pokud rodiče nepošlou včas nebo pošlou míň, mluví o nich dcera s pěkným despektem. V životě bych o svých rodičích nemluvila hnusně, nedovedu si to vůbec představit.
Teď jsou na dovolené. Babička zaplatila. Děti se těšily. Dcera ale ne, vadilo jí, že babička letí taky.
Podotýkám, jde jen o příklad, netvrdím, že to takhle dopadá vždycky, když t rodič u zdravých schopných dětí s financováním jejich života přehání.
Ale nechtěla bych takhle dopadnout-ani na jedné straně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.