| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pavlo, očkovat jsem se dala proto, že jsem covid prodělala a říkala jsem si, že již nikdy více. Ne, že bych měla nějaký těžký průběh, nejhorší byla psychika. Promořili jsme se tenkrát hezky skoro celá rodinka, trnula jsem hrůzou, jestli to chytne můj muž, který byl rok po onkologické operaci, pokud ano, co to s ním udělá. No PCR test mu naštěstí vyšel negativní. Když si tak člověk leží v posteli, kolem jezdí houkající sanitky, leží, kouká do stropu a přemýšlí, jestli se taky takhle sveze anebo mu to projde. Prošlo mi to. Jsem kategorie 55+, takže jsem na registraci čekala a minula mne neskutečná masírka ohledně očkování. Řeči o Tečče a podobně. Přiznám, že mne štvou jak hejtaři z řad uvědomělých antivaxerů, tak přehnaní covidisti, kteří by nejradši zavedli permanentní lockdown a respirátor forever. Kteří si myslí, že nás spasí zavřené papírnictví a očkovací průkaz v putyce. Na druhou stranu rejpalové, kteří mají plnou pusu "nadřazenosti" očkovaných a toho, že "všude smíme" a "myslíme si, že jsme nesmrtelní". Přiznám, že mne situace kolem covidu neskutečně frustruje. Nechali jsme se rozdělit na témeř nesmiřitelné tábory, které po sobě metají co je zrovna po ruce a do racionálních úvah to má hodně daleko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.