| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romana "Ve stát, který je nenutí očkovat děti, přesto je většinově očkují. Ve stát, který je nenutí očkovat se proti covidu, ale oni mu věří a věří (často oprávněně), že se v případě potíží a následků o ně postará. "

Náš stát taky nenutí očkovat proti covidu a postará se (možná právě až moc spolehlivě, jak naznačuje Jerry).

A jak to vypadá vidíme. "já se očkovat nebdudu, nehnu prstem, ale postarejte se vy všichni ostatní, aby to tu fungovalo a nemusel jsem se omezovat a když mi bude ouvej, tak mě umřít na ulici nenecháte, to byste byli sobci - vy, já být sobec můžu"

"Že o povinném očkování začne uvažovat stát, který se dědictví komunismu stále nezbavil a tu direktivnost má stále v sobě, mně až tak nepřekvapuje. "

Ve Francii a USA už pro některé skupiny povinné očkování nařídili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.