| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, sraz se skupinou kamarádek, který jsem měla původně v plánu svolat v září a pak záměr neúspěšně odložila na říjen, už teď organizovat nebudu. Kdybych měla hodně času, zkusím ty kamarádky pozvat na nějakou společnou procházku do přírody, ale vlastně ani nevím, na kdy. Dceři jsem už předminulý víkend rozmluvila nápad jít se dívat do sportovní haly na basketbalový zápas (není očkovaná, je jí 11, covid ještě neměla, hala bývá skoro plná a respirátor rozhodně nikdo nemá), ale vlastní sportovní aktivity dětem neomezuju, i když i v tom případě jsou mezi spoustou lidí bez roušek (a dcera navíc i mezi spoustou lidí bez testů, vzhledem k věku). Takže rozlišuju, co považuju za důležité (aktivní sport dětí) a co za zbytečné (pasivní zábava v davu) a podle toho buď riskujeme nebo ne. Moje osobní aktivity nijak zvlášť epidemiologicky rizikové nejsou, samé venkovní záležitosti plus jednou týdně privátní sauna ve 3-4 osobách. Na oběd v restauraci v rámci výletu bych s rodinou šla, uvítala bych tedy, kdyby tam nebylo úplně natřískáno. Kulturní akce vynechávám dlouhodobě kvůli respirátorům, od jara jsem byla jen snad 3x v nějakém muzeu a teď v neděli asi 5 minut na výstavě fotografií (nelíbila se mi).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.