| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od počátku kovidu jsem nebyla ani v kině, ani v divadle, ani na žádné soukromé akci, kde by bylo více než 8 lidí a to tato akce s osmi lidmi proběhla před dvěma týdny kvůli oslavě 90.narozenin. Navíc jsme se všichni testovali. Těch aktivit, co bych mohla omezit, těch moc není. Teda kromě práce. Tam se s lidmi vídám, učím na VŠ a v kurzech pro děti, těch lidí týdně vidím opravdu hodně. Ale všichni jsou velmi zodpovědní a opravdu posílají pouze zdravé děti.
Na druhou stranu byla jsem v posledních dvou měsících na těch dvoudenních výletech v zahraničí a příští týden mám koupené letenky a chtěla bych jet poprvé od kovidu na pár dnů ke známým.
Na druhou stranu, když to nevyjde, svět se nezboří. Momentálně jsem strašně rozhozená, protože mám očkovanou kamarádku na ARO. Úplně zdravá holka, stejně stará jako já. Maminka, dcera, úžasná osoba, takový ten člověk, co když s ním člověk promluví, je mu líp na duši.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.