| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Půlko, jak píšu, i kdyby to tak bylo, tak vláda ochutnala do té doby "zakázané ovoce" - zásah do osobních práv lidí. I když připustím myšlenku, že v rámci boje s kovidem to bylo nutné, tak už jednou byl Rubikon překročen a už se to nikdy nevrátí. Lidi, kteří jsou u moci, chtějí moc, chtějí ovládat, mít vše pod palcem. Moc chutná a kdo ji ochutná, tak se jí nevzdá. Vy vážně věříte na okamžik, kdy pánové ve vládě řeknou - vyhráli jsme, zase se můžete volně stýkat, žít jako předtím? I kdyby jsme se naočkovali úplně všichni, tak tu úplnou volnost nám už nikdy zpátky nevrátí. Něco se zase vymyslí, aby si prostý lid moc nevyskakoval. Jak jsem psala, já předpokládám, že poté, co se očkování nařídí a všichni se proočkujeme nastoupí strašení novou variantou a omezování lidí bude pokračovat dál. Jediná cesta je se s tím smířit. Demokracie skončila. A to jsem ta očkovaná ovce."

Manko, tobe uz definitivne hrablo, ne? K cemu by to asi vlade tak bylo? Kdyz uz nic jineho, tak zavrit lidi doma je strasne drahy. A navic by mel "prosty lid" cas na vymysleni rebelii ~t~. To jsou uplny kraviny, co pises. Nejsme v severni Koreji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.