| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

máto nevím, já děti zpracovávám od relativně útlého věku - a co mě synek dorostl, což bylo zhruba v době kdy jsem měla operaci oboustranné tříselné kýly, od které nesmím nosit nic nad 4kg (což se, samozřejmě, dodržet tak úplně nedá) - tak považuje za normální, že "nosí" - nákupy, pytle s krmením, balíky sena, trámy... a já ho chválím a on je spokojen, protože dělá "chlapskou" práci (i když do chlapské postavy musel ještě dorůst). Ale je u nás jasné, že slabá žena nebude dělat těžké práce, když jsou doma "chlapi" (manžel má taky ke dvěma metrům).
Kafe - od malinka děti vědí, že maminka potřebuje kafe. Spíš si z toho děláme legraci, ale podařilo se mi kafe uhájit jako "můj" prostor a čas - od kafe se zvedám pouze v případě požáru či tepenného krvácení... myslím, že na kecy typu, že mám přestat pít kafe, by stačilo se na puberťáky podívat a optat se, zda si to skutečně přejí :-))
No poslat mě děti sportovat - tak si v tom okamžení oblíkám kabát a odcházím "sportovat" - s tím, že "v lednici je hovězí k večeři a bylo by potřeba dát prát barevný prádlo".

Jako jedna věc je miláčky milovat, a druhá věc je nechat si od nich kakat na hlavu... Na druhou stranu, vždycky jsem se snažila brát vážně, že oni taky potřebují si odpočinout nebo mají dny, kdy je jim divně. I jsme párkrát udělali to, že byli doma ze školy, když jim nebylo dobře - klidně jen kvůli únavě nebo tomu, že jsou přetažení nebo tak... měli jsme pravidlo, že jednou za pololetí si můžou říct, že chtějí zůstat doma i bez zjevné nemoci nebo tak... každý člověk má nárok na to, cítit se unavený nebo depresivní nebo mít potřebu volnějšího dne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.