| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak, to samé náš starší syn. Když jsme byli na podzim 2020 kvůli příznakům mě, mladšího syna, manžela všichni na PCR testy včetně bezpříznakového staršího syna, tak on jediný byl negativní. Ale asi dva dny po testu chytl rýmu a přestal cítit. Když jsem to volala jeho dr., tak ta už ho nikam poslat nechtěla, jen řekla, že prostě bude dýl v karanténě (stejně byla distančka). Takže já vlastně nevím, jestli to starší syn prodělal nebo ne. To samé několik mých příbuzných. Byli doma s dětmi, protože byly nemocné, oni sami také třeba ztratili čich, ale protože měli ošetřovačku nebo home office, tak na PCR nešli. To samé mí rodiče. Měli také příznaky únavy a ztráty chutě a čichu, ale nikam na PCR nešli, protože jsou důchodci a tehdy se automaticky na PCR testy nechodilo, zkrátka buďte doma 14 dní a přijďte, pokud se něco zhorší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.