| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kronika,je to všechno k zešílení ..

Ziju v Německu. Jako neockovana se musím testovat každých 48 hodin abych smela do práce. Mých 7 zbylých kolegu jsou očkování a nemusí se testovat. Kolegyni minulý týden nebylo dobře. Jeden den zůstala doma a zase přišla. Po tDnu jejího vzdychani jak je unavená a stížnostech na průjem jsem se jí zeptala jestli se testuje? Ne. Večer se otestovala a je pozitivní. To stejné kolega či sed naproti ní v kanceláři. Ten byl doma 3 dny . Pak přišel.ted je pozitivni

Ja mám protilátky, ale nevím odkud. ( nikd jsme nemela pozitivní test a ničeho si nevsimla) Mám je ve výši 6krat vyšší než kamarádka po ukoncenem očkování pfzerem.
Německo zavedlo uznání protilátek při očkování s tím,že temto lidem stačí jen jedna dávka očko a platí okamžitě jako plne očkovaní.
No a protože se na hranicích zaclo kontrolovat očkování a já potrebuju jezdit pravidelne do Čech za mámou a starat se o ní,reklasjem že se za téhle podmínek naúčtují. Po 5 hodinách čekání na mrazu na očko bez termínu lékařka sdělila že ji je jedno,že to stojí na RKI stránkách ale že ona mě takhle nenaockuje.Tak sjem si nechala dát Johnson,kde je potřeba jen jedna dávka.

A teď to nejlepsi- do systému zadala že budu platit jako plně očkovaná až od 3.12.

Do té doby platím jako neockovana

A protože mám 2 očkované, nemocné a pozitivní kolegy,tak půjdu za odměnu já,testovaná,zdravá, negativní. Do karantény. A to bez náhrady platu!!14 dní bez jakékoliv náhrady platu doma. Zastřešení. Že jsem.zdrava a očkování nemocní
Takhle jsou od 1.11. Karantenni pravidla v Německu

Je to hnus! Prostě jsi potrestana za dobrou imunitu a zdraví. A nakonec i když podlehnes očko teroru..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.