| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lady Godiva, znám syna. Co s tím nevím. A DR mu řekla, že má počkat, že se to vrátí. Byl srpen. Jinak jak píšeš naráz. Oběd cítil normálně, kávu v 13:30 už né. Kolik dní to bylo po druhé dávce teda nevím asi sobota a ve čtvrtek mu to píchli.(asi takto si to matně pamatuju)
Doufám, že mu to v únoru zase nezmizí úplně.

A podezřívala ho DR spíš z KOVidu, ale pozitivní nebyl. Ve chvíli kdy ve městě nebyl ani jeden případ dva měsíce(od půlky června do 5.10. jsme tu měli 0 pozitivních) a on nevylezl pomalu z domu. ~a~

No od srpna se mu to trošku vrátilo, ale žádná sláva. Takže moc nevaří, protože je to opruz pro něj i ostatní, musí být někdo v kuchyni a čuchat a chutnat s ním.

Má to trochu jinak. Než píšeš. Zhruba takto, když jsem ho naposledy viděla:

necítí vůbec ocet, savo, cibuli, česnek, čerstvě otevřený badyán, tymián a podobně, mám pocit, že toho má opravdu hodně, chodí nám dávat očuchávat cokoliv si bere, jestli tomu nic není, takže kdo ví jak cítí, když má pocit, že všemu co jí něco je.

Cítí velmi slabě kávu, bazalku.

někde jsem četla, že vitamín A na to má pozitivní vliv, ale nikdo nic neví.

A jinak znám člověka po Kovidu co necítí přes jeden rok a to od 28.10.2020. A nevrátilo se mu vůbec NIC. Jeho DR ho s tím vyhodil, že má počkat. Tak čeká.

Moc by mě zajímalo co budou dělat s těma lidmi bez čuchu za pár let.~d~ jestli se tím vůbec někdo bude mínit zabývat co s tím jde udělat.

Málo kdo to ví, protože je to jak nálepka KOVIDu. A lidi se těch lidí bojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.