| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi smutno. I když píšu vyjímečně, moc ráda jsem sem vždycky chodila číst. To co se tu v poslední době děje násobně překračuje moje představy o hnusném chování.

Vy, příznivci očkování, opravdu si myslíte, že očkování nás (všech, včetně malých dětí)z dlouhodobého pohledu zachrání?

Covid jsem měla loni v září. Na přelomu jara a léta jsem se nechala očkovat. Teď opět ležím doma s Covidem po necelých 6 měsících od druhé dávky. Stejně hnusným, jako loni.

Vím, že každý se pohybujeme v nějaké bublině. V té mé jsem už třetí člověk, který to má takto (covid, očko, znova covid).

Nevadilo by mi povinné očkování dobře definovaných rizikových skupin (nejen věk, ale rozhodně i BMI, viscerální tuk, inzulinová rezistence), ale podle mne by měl být vyvíjen daleko větší tlak i na prevenci. Omlouváme svoji tloušťku věkem, hormony, genetikou a přitom obezita je rizikovým faktorem i pro další onemocnění. Kdyby měli všichni, nebo alespoň většina, výše zmiňované faktory v normě, byly by nemocnice také tak přeplněné? Vždyť patříme mezi nejtlustší národy na světě.

Proč není Covid problém v Arice, kde je obezita vzácná a konzumace cukru a průmyslově zpracovaných potravin nízká?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.