| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi tady poslední dobou z takových diskuzí skutečně úzko. ~n~
Jsem neočkovaná, kvůli své autoimunitní nemoci. Mám potvrzení od lékaře, ale už jsem rodině doma řekla, že kdybych to chytla, ať mě v případě špatného průběhu hlavně nevozí do nemocnice, protože tam by si na mě smlsli takoví lidi(personál nemocnice) jako je třeba Marika a nechali by mě chcípnout, protože jsem neočkovaná...v nemocnicích se sestry v tom fofru nebudou zabývat tím, jestli má člověk k očkování kontraindikaci nebo ne. Militantní personál si případně bude myslet, že jsem si to potvrzení sehnala nějakým pokoutným způsobem.
Od začátku covidu se držím doma, nikam nechodím...jen do práce, na nákup a do přírody. Mám takový osobní lockdown po celou dobu covidu. Ale doma mám hospodářství, tak se zabavím. Stýkám se pouze s pár přáteli.
Je to pro mne psychicky velice náročná doba a teď se ještě navíc bojím lidí(hlavně personálu v nemocnicích), co mě odsoudí kvůli tomu, že nejsem očkovaná.~n~ Možná lepší tady nebýt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.