| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lavi, je mi moc líto, co prožíváš.
Ale mohu Tě ujistit, že k Tobě nikdo předpojatý nebude.
Pro lidi jako jsi Ty, se právě všichni snaží, aby se očkovali ti ostatní, aby lidé s KI byli co nejvíce chráněni.

Já doporučuju ještě jednou zvážit tu KI, protože autoimunní onemocnění samo o sobě není KI, ačkoliv pochopitelně je to individuální.

OT, včera jsem byla v očkovacím centru a viděla tam mladíka (25?).
Chtěl se nechat očkovat, ale bál se, že umře.
Na očkování.
Úzkostný uzlíček, oběť všech těch sraček na internetu od " nevíme, co to udělá, za jaký bordel s imunitou... až po znám jednoho a ten fakt umřel po očkování, nebo měl úplně bizarní NÚ).
Sestry měly trpělivost, hoch to dal.
Ještě před pár týdny , bych se pousmála. Ale dneska už je mi do breku.
Do kdy budeme ustupovat hysterikům a hlupákům?

Zdravím Hr.oudu do ilegality ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.