| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, já mám zas velký problém s usínáním, usnu většinou až tak v jednu nebo ve dvě ráno, občas se mi stane, že neusnu vůbec. Tento týden jsem jednu noc vůbec nespala, tak jsem vstala ve 3.30, udělala si snídani, koukala na TV, četla si, celý den jsem byla vzhůru, jen mě tedy děsně bolela hlava a večer jsem zase nemohla usnout a usnula jsem až někdy ve dvě. Ráno bych zase spala a spala, kolikrát v těch 11 se musím doslova přinutit vylézt z postele. Naštěstí už teď můžu, když jsem chodila do práce a musela vstát v 6.30, i když jsem usnula ve 2, to byl masakr. Bohužel to ale nemám tak jako typické sovy, že bych byla večer plná energie. Já teda nejsem plná energie moc nikdy, ale jakmile se setmí, tak konec, jen se plouzim a jsem schopna si maximálně číst nebo koukat na TV.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.