| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky rády četly Detektiv Klubko, v každé knize je několik "detektivních" případů, které pak má dítě řešit. Přijde mi to dobré na zdokonalení čtenářské gramotnosti, musí se soustředit na obsah, vytvářet si z textu vlastní závěry, případně vyhledávat v textu, když něco unikne. Dcera teď říkala, že ten byl nejlepší, toho četla pořád a půjčovali si od ní i spolužáci.
Dále Hilda. Je to komiks s bloky textu, dobrý příběh, vkusné ilustrace.
Slyšíš, jak mluví stromy? Je to Tajný život stromů v dětské verzi. Děsně zajímavé informace, několik témat, kratší kapitoly, větší písmo. Baví to i desetiletou, četla jsem z toho prvňákům, když jsem je suplovala, poslouchali s otevřenýma pusama.
Nějaká Astrid Lindgrenová
Nevím, jestli zvládne už teď nebo třeba za rok Bílý kamínek https://www.databazeknih.cz/knihy/bily-kaminek-26828 a Prázdniny u babičky https://www.databazeknih.cz/knihy/prazdniny-u-babicky-114268

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.