| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jako teenager jsem se úplně před rodiči uzavřela a přehazovala jim jen to, co chtějí slyšet. Jakýkolik můj nápad, moje přání, můj problém vše bylo směšné, vše zlehčovali. tak jsem se v 19 odstěhovala, žila v cizině, ve 22 se vdala a do 30 si splnila mnoho těch hloupých či příliš ambiciózních snů.

Jestli se snaží matka i terapeutka udržet dceru na škole za každou cenu a dcera tam trpí, asi úplně nebude mít v terapeutku důvěru, prostě další člověk dělá nátlak.

Třeba by šla ochotně něco dělat - před Vánoci je práce spousta, obzvlášť teď v nemocnicích... třeba by se pak mohla rozmyslet o změně oboru... Jo, je to drsná představa stahnout dítě ze školy.
Ale ví ona, že se musí platit nějaké zdravotní, nebo jít na pracák?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.