| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"prostě je možná na čase začít žít sama za sebe, převzít zodpovědnost a neschovávat se za pitomosti... místo zjišťování, která ochranná pomůcka je nejbezpečnější, zaměřit se na pocity bezpečí uvnitř rodiny (a tím myslím mámu a její děti, to je základní jednotka v téhle rodině)... přiznat si, že jen já sama mám možnost něco řešit a že to budu já, kdo za veškerá rozhodnutí nesu zodpovědnost... v našem věku už je sakra na čase..."

Rose, obecně máš naprostou pravdu, nejde proti tomu, co píšeš, nic namítnout. Ale tyhle rady, podané touto formou, v tu chvíli, kdy je Romana ráda, že je ráda, spíš sráží. Vycházíte z předpokladu, že by to, k čemu vyzýváte, udělat měla, ale nechce. Pochybuju, že tomu tak je. Už ti někdy někdo v situaci, kdy fakt nemůžeš, řekl: "koukej se smejkat?"
Já se docela divím, že se Mariko/Rose/atd., nebojíte...

Já to mám fakt jinak, už jsem kolem sebe měla x lidí podobně v průserech, věděla jsem, že jim nemůžu bohužel nijak pomoct, jen poslouchat, drobně potěšit, ale nevyčítala jsem a nesoudila.~d~ Ale já žila s depresívní matkou a nějaký čas s babičkou v depresi, díky tomu poměrně rychle začnu mít o člověka strach, a houknout na něj, aby se "sakra vzchopil", bych si prostě nedovolila.~d~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.