| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano tvoji příbuzní to tedy jsou, nebo nejsou, ty ženy? Protože to tak vyznělo, že bydlí všichni spolu a proto jim otčím syna pošle. Teď jsem to dohledala:

"Tak znova, u otce dcery je nejvíc. Ale ani ten ho nedává, takže se ho občas zbaví a dá ho tetičce a babičce (bydlí spolu). Nadšená z toho nejsem, ale bojovat proti tomu nebudu. Ať si je, kde chce, já na něj nemám a ani nechci mít páky a řídit mu život."

Bylo to myšlené tedy jinak? Bydlí tvoje matka a sestra někde spolu, kam tvého syna otčím dá, když se ho chce zbavit? To ony jsou ty, co o tobě špatně mluví? Nebo o tobě tak mluví ten otčím? Nebo kdo ti říká paní R. nebo osoba?

Jak jsi psala 15.12.2021 15:37:41
"....ale když ti ostatní tu autoritu podmílají? Třeba o mně mluví jako o paní R. nebo osobě. To je napřesdržku. Tak je v tom po x letech snažení prostě necháš. "

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.