| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě napadá herečka MIhulová a její vztah, myslím, že říkala, že by do toho již podruhé nešla... ale věkový rozdíl byl myslím ještě větší, on měl po čase velké zdravotní problémy. No rizika tam jsou, jestli ti jde o to být upozorněna na něco co neviší. Nevyjmenuji jistě všechno, ale: řešila bych finanční zázemí toho otce, jeho zdrav. stav (může se vyvíjet na konec samozřejmě jinak), jeho příbuzné (jejich vysoký věk nemusí být záruka ničeho, ale pokud všichni umírají v 60 na rakovinu, tak bych měla obavy nebo jsou v rodině nějaké geneticky předávané nemoci ve stáří...), obavy bych neměla pokud bych chtěla dítě a zajištění financí a obého se mi dostalo (napadá mne Gottová).
Ty finance a zázemí jsou asi hodně podstatné, neboť zmírní eventuální další problematické věci jako zdravotní problémy otce, zdravotní problémy dítěte, zdravotní problémy matky. A které lze asi spíše očekávat než u mladého otce. Počítat, že na výchovu mohu být sama, s větší pravděpodobností než když bude mladší, i když i to je otázka, tenhle zase neodeje za jinou, mlaší.. takže možná to tak ani není. Ale asi to chce mít přístup, že budu na hodně věcí třeba sama a nebude mi to vadit. Že muž asi nebude mít energii pro potomka dělat věci, které dělají mladší muži, ale třeba zase jiné, bude mít víc času, nadhled.... to je opravdu indiviální.
No a společnost, nevím, v mé bublině bys asi odsouzení nedostala, ale co já vím, jak kdo kde bude reagovat. Asi se na to vše vykašlat, a brát to s nadhledem, jinak to nepůjde. Myslím, že když budeš mít problémy, rádi si lidé "kopnou", když problémy mít nebudeš, vše bude OK. Podívala bych se i po své rodině, co mohu čekat. Umím si představit různé situace, tvoji rodiče, ti přejí dítě v situaci, když začínají tikat biologické rodiny (pomalinku tikat, nechci tě lekat), vaše dítě bude jediné vnouče milujících prarodičů, budete mít hlídání, finanční podporu.... nebo opačná situace, tvůj otec je skoro vrstevník otce tvého dítěte, nesnáší ho, protože zkazil jeho dceří život, je to sukničkář, kterého ty miluješ (rozuměj z pohledu tvého otce)... maminka mezi tím lavíruje, hlídání, podpora, pomoc žádná...rodiče tě vydědí. Napadá mne jeho rodina (bývalá), jsi ta co jeho dřívější děti připravuje zčásti o majetek.. vztahy nic moc, nebo vztahy dobré.... můžeš se na to vykašlat (dle materiálních a psychických podmínek a vlastností snadno či hůře), vezmi v úvahu.
Záleží jen na tobě, jak to vše budeš snášet a vnímat. Ale je fajn, že se nad tím zamýšlíš, přeji dobré rozhodnutí, které ti bude vyhovat a držím palce, ať jste všichni co nejvíce spokojení.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.